Edo, oslovili sme ťa z toho dôvodu, že sme chceli kúpiť rodinný dom a mali sme problém pri vybavovaní úveru. Keď si nám pomohol schváliť úver, vyskytol sa ďalší problém s nehnuteľnosťou, ale aj s tým si nám ochotne pomohol. Už máme náš vysnívaný domček vyplatený a teraz si nám pomohol ušetriť nemálo peňazí pri riešení. --------------------------------------------------------------------- Klienti ma oslovili po 3 mesačných výpočtoch so sprostredkovateľom zo stavebnej sporiteľne. Ich účelom bolo kúpiť vlastné bývanie ?. Po skompletizovaní zložky sme zistili, že kupovaná nehnuteľnosť si vyžaduje urobiť geometrický plán (skutkový stav nebol totožný s právnym = prístavba + hospodárska budova nebola zapísaná v katastri). V tom momente boli klienti príjmovo a podľa aktuálnych úrokových sadzieb december 2022; s úrokom 3% p.a. tesne nad hranou schváliteľnosti požadovanej výšky úveru ?. Preto som sa rozhodol získať klientom čas, tak, aby predávajúci dal do poriadku nehnuteľnosť a schválili im maximálny úver, čo im vychádzal z príjmov, čo zabezpečuje nájsť nehnuteľnosť do 12 mesiacov od podpisu úverových zmlúv. Po 4 mesiaci predávajúci dal do poriadku právny stav nehnuteľnosti. Klienti predložili banke potrebné podklady a banka mohla vytvoriť dodatky a záložné zmluvy. V tom čase, keď už bola nehnuteľnosť v poriadku, boli úroky od 4 %. p.a. oproti ich schválenému úveru 3 % p.a., čo zodpovedá vyššej splátke o 50 €/mes., čiže počas najbližšej 5 ročnej fixácie ušetria na splátke 3 000 €, na preplatenosti úrokov ušetrených 6 000 € za 5r. splácania, čo by zaplatili pri aktuálnych úrokoch banke. Čo je však najdôležitejšie, že pri aktuálnych úrokových sadzbách by úver dnes NEDOSTALI a ich bývanie by NEMALI, lebo by to jednoducho nevyšlo. Ak sa nachádzate v podobnej situácii nestrácajte zbytočne ČAS a kontaktujte ma ?.
Kde začať? S pánom Linderom, familiárne Edom, sa spolu poznáme už viac ako 20 rokov a za tú dobu sme si spolu vytvorili viac než len formálny vzťah. Je to dôvera ako na jednej strane, tak aj strane druhej. Spoluprácu sme začali v roku 2013, keď som v tom čase pracoval na pozícii obchodného reprezentanta na pobočke Telekom v Brezne a konečne ma po 21 rokoch života "naučil používať príbor, pozdraviť sa a poďakovať,"????‍♂️čo zvýšilo môj kredit v pracovnom živote. Spočiatku sme riešili len drobné úkony, akými sú 2. pilier, zdravotné poistenie, či povinné zmluvné poistenie, s ktorými má Edo bohaté skúsenosti, a vie vám poskytnúť to najlepšie - pričom sa drží hesla, že nie vždy je to o najnižšej cene, ale treba sa pozrieť, čo daný produkt, v čase, keď ho budeme potrebovať ponúka. Upravil mi množstvo nevýhodných zmlúv a vysvetlil, kde sa skrývajú ich nástrahy. Neskôr, ako išiel čas sme riešili aj investovanie do podielových fondov, ktoré sme neskôr presunuli do akciových ETF indexov, ktorých som veľkých fanúšikom. Poistenia aj investovanie do akcií boli sľubne rozbehnuté a ostávalo mi už len riešiť vlastné bývanie, ktoré som až príliš dlho odkladal a spamätal sa až keď boli ceny, aj na breznianske pomery príliš vysoké. Spolupráca s Edom mi však dala oveľa viac, a síce mi otvorila myseľ a zmenila môj celkový mindset. Pod jeho ustavičným "nátlakom" som sa v marci 2020 konečne rozhýbal a kúpil svoj prvý byt. Dnes, o jeden a pol roka neskôr som kúpil štvrtý byt. Avšak nebyť jeho pomoci pri vybavovaní hypotéky, ktorú sme plánovali pred pol rokom by toto všetko nebolo. Nutno podotknúť, že som bol veľmi náročný klient, čo sa týka hypotéky, ale nakoniec sa to na druhý pokus, v druhej banke podarilo. Pomohol mi aj v otázke vlastného podnikania, a verím, že naša spolupráca bude pokračovať aj naďalej a ktovie, možno sa raz naše spolupráce spoja do spoločného projektu, o ktorom vedieme debaty. Týmto Ti chcem Edo za všetko poďakovať a popriať Ti všetko dobré v súkromnom ako aj pracovnom živote, a Vám, potencionálni klienti, ktorí toto čítate, Eda jednoznačne odporúčam. Minimálne ako človeka, ktorý vie triezvo zhodnotiť Vašu momentálnu situáciu a nasmerovať Vaše financie na správnu cestu. S úctou, Mgr. Jakub Dandul.
Pán Linder mi bol odporúčaný mojou dcérou a bolo to jedno z výborných rozhodnutí využiť jeho poradenstvo. Neprehľadné poistky a platby sa prefinancovali, získala som výhodné poistenie a moje výdavky sa znížili.
S Edom spolupracujem už viac rokov, od poistky, cez fondy a napokon sa mu podarilo vybaviť aj hypotéku za veľmi dobrých podmienok v týchto zlých časoch. Určite treba vyzdvihnúť profesionalitu, ústretovosť, precíznosť a priame jednanie bez omáčok a postranných úmyslov. Ďakujeme a ak budeme potrebovať pomôcť s financiami, vieme na koho sa obrátiť.
Odporúčam na základe osobnej skúsenosti - férovosť, odbornosť a rýchle riešenie.
S Edom spolupracujem už viac rokov, od poistky, cez fondy a napokon sa mu podarilo vybaviť aj hypotéku za veľmi dobrých podmienok v týchto zlých časoch. Určite treba vyzdvihnúť profesionalitu, ústretovosť, precíznosť a priame jednanie bez omáčok a postranných úmyslov. Ďakujeme a ak budeme potrebovať pomôcť s financiami, vieme na koho sa obrátiť. :)
Vrelo odporúčam pán Linder mi veľmi pomohol dať financie dokopy, skresať výdavky a vdaka nemu mame s partnekou super poistku aj výhodnú hypotéku na bývanie. Verím ze aj naša dcérka mu bude vďačná za založenie sporenia. Jednoznačne pan Linder za mňa top poradca, ktorý sleduje hlavne záujmy klientov. ?
Pán Linder mi naozaj veľmi veľa krát pomohol s mojimi financiami. Vďaka nemu som si kúpila byt, založila životnú poistku ktorá mne najviac vyhovuje, tiež II. pilier, pomohol by následne prefinancovať hypotéku s oveľa lepším úrokom a pri tomto všetko ma naučil ako si aj niečo usporiť. Som s ním veľmi spokojná a vždy keď mi niekto ponúkne nového finančného poradcu odmietnem. Tiež musím povedať, že sme si sadli aj ako ľudia a som mu za jeho prístup a ochotu veľmi vďačná.
Edo mi robil veľa vecí či už od životnej poistky alebo aj EIC fondu. Zatiaľ mi vždy ľudsky a kvalitne poradil a všetko vybavil. Pre mňa veľká spokojnosť. Vrelo odporúčam. ?
V pánovi Linderovi sa snúbi profesionalita, spoľahlivosť, promptnosť, efektívna komunikácia, snaha o nájdenie optimálnych riešení ušitých pre konkrétneho klienta spolu s ľudským prístupom a empatiou. Svojim profesionálnym prístupom si získal u mňa maximálnu dôveru a vždy, keď budem riešiť svoje financie, sa s istotou naňho obrátim. Prajem si, aby v tomto odvetví bolo čoraz viac ľudí ako pán Linder.
Ak potrebujete poradiť, alebo pomôcť vo všetkom čo sa týka informácií môžem vrelo odporučiť Eduard Linder . Veľmi komplikovaný prípad hypotéky sa mu podarilo úspešne vyriešiť a aj vďaka nemu máme vlastné bývanie.
Stručne, jasne a prehľadne!! To je to, čo sa mi najviac páčilo. Väčšina fin. poradcov používa naučený slovník plný medových slov a balastu, ktorý sa naučili na školeniach a ktorý výborne funguje hlavne na jednoduchých ľudí. Edo ako jeden z mála sa so mnou bavil priamo a vecne a netlačil ma do jedného produktu, z ktorého má najväčšiu províziu, ako to robia mnohí poradcovia. Trošku ho bolo treba postrčiť, aby zamakal viac aj pri ponukách viacerých bánk, ale nakoniec pomohol tak, ako som si to predstavoval. Ešte zopár rokov skúseností a štúdia a hádam bude môcť zmeniť model finančného poradenstva, ked bude platený spokojným zákazníkom a nie provízne od inštitúcie, ktorej dohodí klienta. Dal by som 4.5 hviezdicky, aby sa mal kam posúvať...
Eduarda Lindera, ako môjho finančného poradcu, teraz už aj osobného priateľa, musím len pochváliť. Pán Linder je profesionál vo svete financií, poistiek, investovania a mnoho ďalších možností, o ktorých nemá "obyčajný človek" ani šajn, prípadne nemá čas študovať si všetky informácie kvôli nedostatku času. Ja osobne som neveril veciam čo sa týka finančných poradcov (po skúsenostiach s inými ľudmi), ale po stretnutí s Eduardom sa mi zmenil pohľad na financovanie investície a poistenia. Má osobitný prístup ku každému človeku, individuálne. Otvoril mi dvere do sveta financovania cez platformu EIC, ktorá je hlavne zárobková a DAŇOVO oslobodená, riešili sme spolu niekoľko nehnuteľností, posúva mi informácie (do niekoľkých hodín), riešili sme rôzne poistenia, vyberali najvhodnejšie varianty a dospeli sme k výhodnej spolupráci, zaviedol mi druhý pilier, po preverení všetkých možností vybral tú najvýhodnejšiu. Ďalej nasleduje poistenie hmotnej zodpovednosti voči zamestnávateľovi a mnoho ďalších užitočných rád a informácii. Eduarda vždy odporúčam svojím priateľom aj rodine, pretože je to spoľahlivý človek, ktorý robí pre svojich klientov maximum. Čo sa týka spolupráce v budúcnosti, viem že sa môžem na tohto človeka vždy obrátiť a dostanem tú najvhodnejšiu radu alebo pomoc. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, ktorá bude určite čoskoro. Ďakujem
Odporúčam na základe osobnej skúsenosti - férovosť, odbornosť a rýchle riešenie.
vyzdvihla by som hlavne prekvapujúco rýchle reagovanie na správy v prípade mojich otázok :-)
Tento pán poradca je ozaj chlap na tom správnom mieste a hlavne rozumie tomu čo robí a neklame Ľudí ako to robí mnoho iných v rovnakom fachu. Mne a mojej rodinke pomohol úplne zo všetkým s čím so sa na neho obrátil a niekedy aj s tým čo nemusel. Proste má ľudský prístup a to je na človeku naj a hlavne vie pomôcť a poradiť v životných a dôležitých krokoch . ĎAKUJEME
S poradenstvom som bol nadmieru spokojný, už spolupracujeme 5 rokov, a vrelo odporúčam.
Nechajte Eda pracovať pre Vás a Edo zariadi, že pre Vás budú pracovať aj Vaše peniaze :-)
Eduarda Lindera, ako finančného poradcu môžem len odporučiť. Vždy nám pomohol v poradenstve v oblasti právnych vecí týkajúce sa kúpno-predajnej zmluvy a financií. ???
Uzasny clovek... vzdy ochotny pomoct... odporucam...
Pán Linder je perfektný poradca . Ja som veľmi spokojná. Všetko zariadi a vybaví bez problémov. Odporúčame ho osloviť každému, kto potrebuje vybaviť úver, či poradiť dobrú poistku . Určite môžem povedať , že s ním plánujeme ďalšiu a dlhodobú spoluprácu ??
Eduard Linder je ako finančný poradca skvelý , mám u neho nielen poistky ale aj sporenie. Keď som sa ocitla dlhodobejšie na PN veľmi rýchlo a bez problémov vybavil všetky potrebné dokumenty k poistnému plneniu ,ktoré som mala vybavené do dvoch dní, naozaj je to schopný a flexibilný poradca v oblasti financií, ako spokojná klientka môžem len odporúčať.
S Edom spolupracujem už 4 roky. Spolu sme nastavili moje financie tak, aby som mala zabezpečenú budúcnosť, ale zároveň mala dosť peňazí na súčasné výdavky. S produktami stále pracuje a sleduje ich výhodnosť, čím mi ušetril 30€ mesačne na životnom poistení, tiež som zisklala väčšie krytie v poistke za byt. Tiež som mala výhodné krytie, ak by som počas tehotenstva musela byt PN (čo som našťastie nemusela využiť). Po pozitívnych skúsenostiach som Edovi zverila do rúk aj financie svojej dcérky, ktorej chcem zabezpečiť pár korún na štart do života. Je to typ človeka, ktorý odpovie na každú otázku, všetko vysvetli, zdvihne telefón aj o pol noci a hlavne, viem, že tu bude pre nás aj o rok aj o päť rokov a keby nie, určite sa to včas dozvieme. Určite odporúčam!
Pána Lindera môžem ako finančného poradcu len pochváliť. Pomohol mi pri riešení hypotéky, pri zavedení druhého piliera, životnom poistení a taktiež pri investovaní. Je ochotný jednotlivé finančné nástroje klientovi dopodrobna vysvetliť a nájsť čo najvýhodnejšie možnosti. Spolupracujeme už rok a som mu vďačný za pomoc a skvelý prístup. Určite odporúčam jeho služby aj ďalším klientom.
Doporučujem. Pomohol mi vyriešiť hypotéku a znížiť splátky.
p.Linderovi dakujem za rady v oblasti financnictva, fondov, poistiek, hypo,..,Vzdy rychlo zareaguje, pomoze, poradi, opraví keď potrebujem. Ďakujem
Eduard Linder ako poradca je úplne? Spolupracujeme už takmer 4 roky a veľmi mi pomohol nastaviť svoje financie, vybrať najlepšiu poistku pre mňa i moje auto a zároveň ma učí ako myslieť aj na svoju budúcnosť. Odporúčam všetkým.
Pána Lindera ako finančného a investičného poradcu môžem len odporučiť. Bol mi nápomocný pri kúpe dvoch bytov, kedy za mňa riešil hypotéku, znalecký posudok a úkony s tým spojené, na ktoré by som si musel vyčleniť mnoho času, keďže vyznať sa vo všetkých finančných produktoch na slovenskom trhu je mimoriadne náročné. Riešime ale aj bežné veci týkajúce sa poistenia nehnuteľnosti, havarijné, či PZP poistenie. Ďalej spolupracujeme aj čo sa týka investovania do akciových indexov, tzv. ETF fondov prostredníctvom platformy EIC, ktorá aktuálne vytvára úrok na úrovni 13% p.a. Naša spolupráca určite bude pokračovať aj v budúcnosti.
Som spokojná!
Skvelý prístup, ochota, stála dostupnosť, rýchle riešenia a ponuky, veľmi dobré výsledky a ušetrené peniaze, z vlastnej skúsenosti určite odporúčam??
So službami p. Lindera som spokojná. Reaguje vždy rýchlo, vypočuje, vie poradiť, pomôcť, ponúka širokú škálu fin. služieb. Ďakujem a odporúčam
Ak potrebujete poradiť, alebo pomôcť vo všetkom čo sa týka informácií môžem vrelo odporučiť Eduard Linder . Veľmi komplikovaný prípad hypotéky sa mu podarilo úspešne vyriešiť a aj vďaka nemu máme vlastné bývanie.
Prístup, ochota, poradenstvo, výsledky. Za mňa spokojnosť ;)
Super služby, som spokojný, odporúčam. Dokáže veľmi jednoducho pretlmočiť komplikovanú reč financií na ľudskú, v ktorej sa dokáže zorientovať hocijaký laik.
Najvyššia spokojnosť, s prgofesionalnym pristupom aj úrovňou komunikácie a ako bonus, nepozerá na svoj prospech ale na to ako pomôcť obyčajnému človeku.
Som spokojná, ochotný, profesionálny, vždy poradí.
Som spokojná
S Eduradivymi skuzbami som vzdy spokojna, reaguje promtne, moje poziadavjy su vzdy vypocute, vie poradit a ponuka siroku sklau fin.sluzieb. odporucam.
Príjemné vystupovanie, veľmi dobrá komunikácia a skutočný záujem pri riešení požiadaviek klientov.
Ochotný poradiť vždy keď je treba
Maximalna spokojnost
Proste vybavene.diky Edko
Som veľmi spokojný.
5
Som spokojná.
Vždy na jednotku.
5 hvizdičiek
???

Potrebujete poradiť?
Vyplňte formulár, rád Vám pomôžem.

Používanie cookies - aby web fungoval ako má:

Aby ste na webe ľahko našli to, čo hľadáte, potrebujeme váš súhlas so spracovaním súborov cookies. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" všetky cookies jednoducho povolíte.

Cookies sú malé súbory, ktoré sa ukladajú vo vašom prehliadači. Podľa nich vás na našom webe spoznáme a zobrazíme vám web tak, aby všetko fungovalo správne a podľa vašich preferencií. Prehľad cookies a podmienky ich používania si môžete prečítať tu.

Nastavenie